flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги громадян!!!!Змінено депозитний рахунок для внесення коштів застави відповідно до ч.1 статті 182 Кримінального процесуального кодексу України або грошових коштів, у випадках, визначених статтями 362 або 365 Цивільного кодексу України.

27 січня 2016, 08:58

  До уваги громадян!!!!

 

         Змінено депозитний рахунок для внесення коштів застави відповідно до ч.1 статті 182 Кримінального процесуального кодексу України  або грошових коштів, у випадках, визначених статтями 362 або 365 Цивільного кодексу України.

 

         З 21 січня 2016 року платіжні реквізити  для внесення коштів застави відповідно до ч.1 статті 182 Кримінального процесуального кодексу України  або грошових коштів, у випадках, визначених статтями 362 або 365 Цивільного кодексу України наступні:

 

р/р:   37315038010559

Код банку одержувача(МФО): 820172

Банк одержувача: Держказначейська служба України, м. Київ

 

Окрім цього, наголошуємо на правильності заповнення реквізиту „Призначення платежу”:

Державна судова адміністрація України звертає увагу  на вимоги пункту 3.8 глави 3 Інструкції про безготівкові рахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22, а саме: 

«Реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувача. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.

Платник відповідає за дані, що зазначені в реквізиті платіжного доручення «Призначення платежу». Банк перевіряє заповнення цього реквізиту на відповідність вимогам, викладеним у цій главі, лише за зовнішніми ознаками».

Чинним законодавством України не визначено окремих вимог щодо заповнення реквізиту «Призначення платежу» при внесенні коштів на депозитний рахунок.

Задля забезпечення повноти інформації надаємо приклади заповнення реквізиту «Призначення платежу» у розрахунковому документі при внесенні коштів на депозитний рахунок:

- приклад № 1 «Застава»;

- приклад № 2 «Частка у спільному майні».

Одночасно нагадуємо, що згідно з пунктом 2.35 Інструкції кошти, що помилково зараховані на рахунок неналежного отримувача, мають повертатися ним у строки, установлені законодавством України, за порушення яких неналежний отримувач несе відповідальність згідно із законодавством України. У разі неповернення неналежним отримувачем за будь-яких причин коштів у зазначений строк, повернення їх здійснюється в судовому порядку.